Rozwiązanie konkursu

Rozwiązanie konkursu

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

U mnie wielkie pakowanie i przemieszczanie się. Już od przyszłego tygodnia zabieram Was na Hawaje. Relacje z podróży oraz moich odkryć w duchu Aloha ukazywać się będą przez następne dwa tygodnie. Gorąco polecam Instagram, gdzie codziennie znajdziecie nowe hawajskie smaczki.

Jednocześnie, mam przyjemność poinformować, że nagrodę za prawidłową odpowiedź w konkursie dla FB  Fanów Papugi zgarnia Weronika Paszek, która jako pierwsza zgadła, gdzie zabiorę Was w tym roku na wakacje. Zwyciężczyni, której ulubionym wpisem na Papudze jest art. “How are you, I don’t care” serdecznie gratuluję i liczę na zdjęcie z hawajskim, kwiecistym LEI, które zostanie nadane po moim powrocie.

Z racji wyjątkowości konkursu, który był pierwszą tego typu inicjatywą na Papudze, niespodziewanie mamy dwie nagrody pocieszenia. Naszyjnik z hawajską plumerią wędruje do autorki bloga Parzydełko, która jako druga poprawnie odpowiedziała na konkursowe pytanie (za pośrednictwem Instagramu) oraz do  najbardziej zdeterminowanej konkursowiczki – Barbary Durtan.

Nagroda pocieszenia leci do Parzydełka oraz Barbary Durtan.

Wszystkim Kobietkom raz jeszcze serdecznie gratuluję a pozostałych czytelników zachęcam do uczestnictwa w przyszłych konkursach Papugi z USA.

P.S.

W wolnej chwili zapraszam do obejrzenia galerii z poprzednich pobytów na Hawajach

P>S> 2 JEŻELI MACIE JAKIEŚ PYTANIA DO HAWAJCZYKÓW, DAJCIE ZNAĆ. ZAPYTAM W WASZYM IMIENIU.

Share

Comments

 1. Oglądałam kiedyś film “Spadkobiercy” i oni tam mieszkali na Hawajach. 🙂

  https://negatywnienaga.wordpress.com/

  • Ha! ale mnie wyprzedziłaś 🙂 Ja wczoraj go obejrzałam, żeby zobaczyć te miejsca, które już trochę znam. I powiem Ci… że w tym filmie…trochę mało mi było tych Hawajów. Ale jako matka uroniłam kilka łez.

 2. O Matko!! WYGRAłAM !! nagrodę pocieszenia!!! 🙂
  Bardzo dziekuję i cieszę się jak dziecko!!! A zwyciężczyni gratuluję!!

  PS. Chyba zagram dzisiaj w Lotka, może mi sie poszczęści 

  • 🙂 Wiedziałam, że Ty się chyba najbardziej z niej ucieszysz 🙂 Pomysł na dodatkową nagrodę zrodził się po Twoich wielokrotnych próbach odgadnięcia prawidłowej odpowiedzi. A z racji, że jest to pierwsza edycja Konkursu Papugi, machnęłam ręką już na dodatkowe komplikacje ;). Bardzo cenię sobie stałych czytelników, którzy są zaangażowani. Zwłaszcza teraz, gdy dopiero Papuga przechodzi ze stanu niemowlęcego do raczkowania 😉 Liczymy na zdjęcie w naszyjniku. MOże być np. na FB. Adres proszę przesłać na papugazusa@gmail.com. Jeszcze raz serdecznie gratuluję.

 3. Zazdroszczam wyprawy i juz wpisuje się na Twój instagram:)

 4. Bardzo lubię Twojego bloga, w interesujący sposób prowadzisz go i nigdy się nie nudzę czytając notatki 🙂 Mam również pewną prośbę (ponieważ uwielbiam czytać książki) czy mógłby powstać post o amerykańskich lekturach? Jestem bardzo ciekawa jakie książki czyta tam młodzież 🙂 Pozdrawiam 🙂

  • Kasiu, bardzo miło mi to słyszeć. Stali czytelnicy są największym motorem napędowym każdego autora. Witam zatem w gronie ulubieńców Papugi :). Co do lektur w amerykańskich szkołach… chyba czytasz w moich myślach. Jestem już w kontakcie z dziewczyną, która przygotowuje dla Was gościnny post na temat różnic między polską szkołą średnią a amerykańską. Myślę, że na jej blogu znajdziesz więcej interesujących artykułów. Tekst o amerykańskich lekturach już tam powstał: Smacznego : http://izabelapozytywnie.blogspot.com/2015/01/jakie-lektury-czyta-sie-w-amerykanskim.html

 5. Hurra wygrałam coś w konkursie, chyba pierwszy raz! Gratuluje pozostałym zwycięzcom i przesyłam buziaczki pocieszenia wszystkim pozostałym :*

 6. […] paczkę zza granicy. To jak tu się nie pochwalić jak ciekawscy pytają? Wzięłam udział w konkursie jaki organizowała Papuga i zostałam nagrodzona Nie przypuszczałam, że odpowiedzi podawane na […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close