Syreną być…nowy trend w fitness i nowa atrakcja na Hotels.com 

syrenastycznie, sporty, syreni fitness, syrena

Amerykanie to duże dzieci – słyszę od swojego znajomego – No wiesz, “halołiny” jakieś miają, w pidżamach po supermarketach paradują a  we flamingach albo i syrenich płetwach po plaży pomykają. W głowie im się po przewracało. Pierwszy raz syrenie ogony widziałam na Hawajach, gdy córka naszej znajomej omal w nim nie utonęła. Dziś są już w Europie i budzą mega zainteresowanie. Fascynacja syrenami ogarnęła świat do tego stopnia, że niektórzy wiodą podwójne życie(sprawdź ilość profesjonalnych pływaków- syren na instagramie). Co zabawne, Hotels.com przeprowadził badanie wśród polskich respondentów na temat syren, wyniki zaskakują. I ich nowa oferta też.  

Hotels.com® również dołącza do świata, który oszalał na punkcie syren i zaprasza na syreni fitness. Jeżeli nie masz jeszcze planów na wrześniowy wypad, wybierz się do Hiszpanii, gdzie poczujesz się wyjątkowo #syrenastycznie.

28% polskich respondentów wierzy w syreny, 6 proc. z nich twierdzi, że takowe widziało. Gdyby dać ludziom szansę, aby zmienili się w dowolne mityczne stworzenie, ponad trzy razy więcej osób wybrałoby syrenę niż np. jednorożca. Hotels.com dołącza do świata, który oszalał na punkcie syren i zaprasza na wakacyjny, syreni fitness. Limitowana edycja zajęć dostępna jest w wybranych hotelach w Hiszpanii, Meksyku i Japonii**.

(Obejrzyj filmik)

Statystyki są zaskakujące: ponad jedna trzecia polskich respondentów* (28%) wierzy, że syreny istnieją, a 6% twierdzi, że kiedyś je widziało. Z nowych badań przeprowadzonych dla Hotels.com* wynika: gdyby badani mieli możliwość przemienienia się w mityczną postać, trzy razy więcej osób chciałoby stać się syreną niż np. jednorożcem. W odpowiedzi na podmorskie fascynacje, Hotels.com® uruchamia ekskluzywne zajęcia fitness w stylu syrenim w wybranych lokalizacjach na całym świecie.

 

Syrenie zajęcia rozpoczynają się we wrześniu w wybranych obiektach Hotels.com, jako limitowana oferta zaprojektowana, by spełnić oczekiwania ponad połowy (54%) podróżnych, którzy oczekują, że miejsca ich wakacyjnych wyjazdów będą oferować ciekawe aktywności – takie jak zajęcia fitness w stylu syrenim. Takie zajęcia dają fantastyczną możliwość wcielenia się w Arielkę z Małej Syrenki, która –  wśród Polaków – jest najbardziej lubianą syreną z popkultury (35%), zaraz za nią są syreny z Piratów z Karaibów (14%) oraz Madison z filmu Plusk (9%).

 

Podróżnicy uwielbiający zabawę, oczekują dziś od hoteli czegoś więcej niż tylko pewnego standardu. Jedna czwarta (24%) z nich, prędzej spróbuje zajęć w stylu syrenim niż np. gorącej jogi (17%), Barre (połączenia pilatesu, tańca, jogi i baletu) (17%), dmuchanych torów przeszkód (24%) czy zajęć HIIT (10%). Pragnienie, by doświadczyć życia w stylu syreny jest tak silne, że ponad połowa urlopowiczów (54%) twierdzi, że zarezerwowałaby hotel tylko po to, by wziąć udział w zajęciach fitness z płetwami – ależ #syrenastycznie !

 

Pod przewodnictwem zawodowej syreny (tak, serio!), goście zostaną poproszeni o założenie swoich własnych syrenich ogonów i zanurzenie się do podwodnego świata, a następnie będą się wyginać, przewracać i przekręcać, wykonując szereg specjalnie zaprojektowanych i ambitnych ćwiczeń. Co najważniejsze, zajęcia z pewnością idealnie nadawać się będą do robienia zdjęć na profile w mediach społecznościowych.

 

Johan Svanstrom, prezes marki Hotels.com, powiedział: Obecnie urlopowicze nie chcą już nieskończenie długiego basenu czy dużego łóżka; chcą doświadczeń, w których mogą się zanurzyć i o których mogą opowiadać bez końca w mediach społecznościowych. Wiemy, że pragną tych pamiętnych wakacyjnych chwil, a zajęcia fitness w stylu syrenim dokładnie tego im dostarczą. Jak często w życiu jesteś w stanie chlapać, wyginać się i pływać jak Arielka? Sami jesteśmy podekscytowani myślą o tych ekskluzywnych zajęciach, które oferujemy uwielbiającym zabawę urlopowiczom. Dzięki nim, nasi goście spróbują czegoś naprawdę niezwykłego i #syrenastycznego.

g0056069_new

Obejrzyj załączony film, by zobaczyć jak wyglądają syrenie zajęcia oferowane przez Hotels.com pod przewodnictwem samego Merman Chrisa, wiodącego syrena z północnych mórz. „Przypłynięcie tutaj i wzięcie udziału w tym video z Hotels.com, podzielenie się sekretami głębi ze światem było moim marzeniem. Bycie syreną jest wspaniałe, ale nie jest też proste. Musimy pilnować, by nasze ciała były w jak najlepszej formie, by być w stanie płynąć przez wodę, nurkować w głębię ORAZ ciągle świetnie prezentować się na skale. Moja „złota płetwa” dała tym zajęciom znak jakości i jestem niezwykle szczęśliwy wiedząc, że inni ludzie będą mieli okazję założyć ogony i dołączyć do nas w wodzie.”- mówi Chris.

 

W roku, w którym sukces odniósł serial Syrena, Nicki Minaj bawiła się na plaży jako syrena, a „Mała Syrenka” doczekała się nowej wersji. Światowa obsesja na punkcie syrenek wykroczyła poza pragnienie, by stać się jedną z nich. Ponad jedna czwarta (26%) urlopowiczów wybrałaby się na urlop w miejsce, gdzie ich zdaniem mogliby zobaczyć syrenę, a jeden na dziesięciu (11%) wybrałby się raczej na randkę z syreną lub syrenem, niż z człowiekiem. Wygląda na to, że nadeszła pora, by zaktualizować profil na Tinderze, a może powinniśmy powiedzieć – Płetwerze?

 

6 miejsc, w których wg polskich respondentów, można spotkać syreny:

 

1.     Hiszpania (49%)

2.     Włochy (37%)

3.     Australia (24%)

4.     Brazylia (18%)

5.     Nowa Zelandia (16%)

6.     Polska (14%)

Obsesja mężczyzn wydaje się być większa – prawie 46% z nich jest pod urokiem morskich ludzi i uważa, że mogliby się w nich zakochać. Więcej niż jeden na dziesięciu mężczyzn chciałby być syrenem, a 5% kobiet twierdzi, że ich mąż lub chłopak prędzej poszedłby na zajęcia fitness w stylu syrenim niż one same!

 

Wyjątkowe zajęcia fitness w stylu syrenim** od Hotels.com ruszają we wrześniu tego roku w hotelach w Hiszpanii, Japonii i Meksyku. Hotele prowadzące zajęcia: Zafiro Palace Palmanova na Majorce od 20-22 września, Kanucha Bay Hotel & Villas w Okinawie, Japonia od 17-21września oraz Camino Real Polanco Mexico w Meksyku w dniach 1, 8, 15 i 22 września.

 

Zachęcamy mieszkańców oceanów i żeglarzy do przypłynięcia do Hotels.com i zarezerwowania hotelu oraz kolejnej podmorskiej przygody. Dowiedz się więcej tutaj , gdzie możesz się pomoczyć we wrześniu. To dopiero wygląda #syrenastycznie!

 

żródło: Hotels.com

zdjęcia: Hotels.com

P.S.W ramach ciekawostki dodam, że we wspomnianym ogonie z Piratów z Karaibów, podobno paradowała już w 2013 r.  Doda Elektroda. 

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close