5 zabawnych filmów zza amerykańskiej kierownicy

5 zabawnych filmów zza amerykańskiej kierownicy

Chyba zaczniemy nowy cykl na Papudze, w którym, w ramach relaksu, podrzucać Wam będę wiedzę o USA oraz ich mieszkańcach w nieco inny sposób.  Nie ma bardziej autentycznego źródła jak filmiki znalezione na youtubie. Dzisiejszy odcinek poświęcony będzie gwiazdom zza amerykańskiej kierownicy.

Poniżej 5 kilkuminutowych filmów, które rozbawiły mnie do łez. Przy 3 z 5 przyda się znajomość j. angielskiego. W opisach jednak postaram się przybliżyć o co w nich chodzi. Obejrzyjcie sami i dajcie znać, który jest Waszym faworytem.

 

Veronica-Pooh Nash Poleate powaliła mnie na kolana swoją lekcją BHP, której udziela w drodze do kościoła. Jej porady jak przetrwać bezpiecznie plażowanie jest barwne i pełne humoru.

“Pamiętajcie zatem, jeżeli idziecie na plażę, to idźcie na plażę a nie do oceanu! Ocean to dom rekinów… Moje całe ciało jest jak jeden wielki ponton… nie muszę nic robić, żeby utrzymywać się na powierzchni wody… ale nie umiem pływać… Mówię Ci, nie wchodź do domu rekina! Wiesz co się dzieje, gdy kurczaki wchodzą do mojego domu?? Są zjadane… Więc wyobraź sobie co się dzieje, gdy Ty wchodzisz do domu rekina… Na litość boską! Zachowaj trochę rozsądku! Pozostań bezpieczny. Nie chcę, żeby ktokolwiek z naszej parafii został znowu zjedzony przez rekina… Kiedy widzisz las, również trzymaj się od niego z daleka. Niedźwiedzie pożrą Cię w całości, czyli to co powinny robić, gdy wchodzisz do ich domu!… Czy ty wyobrażasz sobie, jaką miałby minę rekin, gdyby mnie zobaczył? …

 

Tutaj podpisów chyba nie trzeba dawać. No cóż, każdy ma swój kawałek, który porywa mu ręce i nogi do tańca… Zwróćcie uwagę, że na początku maluch śpi… nie jest to zatem wyreżyserowane.

 

The late, late show James Corden to talk show, którego prowadzący, wymyślił cykl wideoklipów, w których pod pretekstem podwózki do pracy, zaprasza znane gwiazdy takie jak Steve Wonder, Mariah Carey czy Justin Bieber, by przeprowadzić z nimi wywiad. Powyżej przezabawna przejażdżka z Jennifer Hudson. Śmieszne youtube.

Karaoke, czy też mini playback show to sztuka, którą White Rino opanował do perfekcji. Ta składanka pochodzi z 7 -godzinnej przejażdżki. Obok siedzi jego siostra, która nie wydaje się być zachwycona pasją brata. A brat rzeczywiście rozpięty ma repertuar.

Powyższy filmik umieszczam, żeby pokazać Wam w co Amerykanie są w stanie uwierzyć i jak starają się być taktowni, żeby nie urazić 11- latka, który robi sobie z nich żarty udając 18 – latka cierpiącego na rzadką chorobę, przez którą jego ciało się nie starzeje. (część II najlepiej to oddaje). Film kręcony był w okienkach Mc Donalds lub innych fastfoodowych restauracji.

Masz już swojego faworyta zza amerykańskiej kierownicy?

 

Share

Comments

  1. karaoke, bezcenna mina siostry :-)))

  2. Karaoke jest genialne!

  3. […] bez wielkiej megalomanii; że zaskakuje (100 am. niespodzianek dla pol. imigranta), bawi (np. 1 i 2), uczy (“Mamo, błagam nie potrząsaj“/ Jak wygląda nauka w amerykańskim liceum?Czym […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close