Kiedy Polska to za mało… – wywiad z Papugą

Kiedy Polska to za mało... - wywiad z Papugą

Jakiś czas temu, autorka bloga www.Konfabula.pl poprosiła mnie o wywiad do cyklu pt. “Kiedy Polska to za mało”, w którym przepytuje polskie mamy z całego świata o ich emigracyjne i rodzicielskie doświadczenia na obczyźnie.

Dziś polecam Wam nie tylko wywiad ze mną, jako z “matką w Ameryce”,  ale również 28 innych wywiadów z naszymi rodaczkami, które donoszą jak to jest być mamą w takich krajach jak np.: Norwegia, Republika Południowa Afryki czy Bajhran.

WYWIAD Z PAPUGĄ z Ameryki ZNAJDZIECIE TU

Dajcie znać czy coś Was zaskoczyło :)?

 

W przeszłości Papuga z Ameryki udzieliła jeszcze jednego wywiadu. Znajdziecie go na blogu Beaty, która prowadzi podobny cykl choć bardziej pod kątem językowym niż rodzicielskim. Zainteresowanych odsyłam do Viennese Breakfast, gdzie znajdziecie cykl wywiadów pt. “Na językach”

 

Powyższe zdjęcia pochodzą z instagramu @papugazusa Papuga z Ameryki

Zdjęcie główne Theresa Martell/ flickr

Share

Comments

  1. Bardzo fajny wywiad! 🙂 Nic szczególnie mnie nie zaskoczyło, bo większość informacji jakie były w wywiadzie są znane Twoim stałym czytelnikom (czyt. Chmurze :P), ale o historii z szafą nigdzie nie czytałam. Mało przyjemna historia, ale gdy patrzy się na nią z perspektywy różnic kulturowych to rzeczywiście, może być zabawna 🙂
    Ceny paliwa to rzeczywiście raj, a zróżnicowanie cen w USA to chyba normalne zjawisko. W Polsce też można takie zauważyć 🙂

    • Papuga z USA Says: March 9, 2016 at 3:35 pm

      🙂 Oj Chmury Kultury… ja to wiedziałam, że Ciebie to raczej nie zaskoczę niczym 😉 Fajnie, że jesteś…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close