And the Oscar goes to…

And the Oscar goes to...
. (Photo by Jason Merritt/Getty Images) hollywoodlife.com

. (Photo by Jason Merritt/Getty Images) hollywoodlife.com

Dlaczego kobiety oglądają Oskary, mimo, że czasem nie znają wszystkich nominowanych filmów? Odpowiedź jest banalnie prosta. Kiecki, kiecki i jeszcze raz kiecki. Wszystkie portale publikują swoje rankingi najlepiej ubranych gwiazd, Papuga ma też swoje. Najlepsze i najgorsze kreacje Oskarów 2015. BTW, gratulacje dla IDY ! Tegoroczne nominacje i same Oskary były chyba głównymi gwiazdami tego wieczoru. Wśród najbardziej rozpoznawalnych gwiazd wiało garderobianą posuchą. Gdy pierwszy raz przeglądałam zdjęcia z czerwonego dywanu, nie potrafiłam na niczym zawiesić oka. Wszystko wydało mi się zwyczajne i takie mało oskarowe. No może poza kreacją J.Lo,, która zdążyła nas już przyzwyczaić do swojego princesowego stylu. Na niektórych zdj. jej suknia prezentuje się bosko, niestety na wizji okazało się, że jej dekolt, tak okazały i piękny wydał mi się jakoś mało elegancki i rozpraszający. Nie wiadomo było na co patrzeć, czy na bardzo strojny dół sukni, czy na ponętne piersi aktorki. Suknię wykonała Eli Saab.

(Photo by Jason Merritt/Getty Images) www.hollywoodlife.com

(Photo by Jason Merritt/Getty Images) www.hollywoodlife.com

Rosamund Pike (Gone Girl) na 87. Galę Oskarów ubrała koronkową kreację Givenchy. To, że jej suknię zaliczam do pięciu najlepszych jest dla mnie samej niespodzianką. A to dlatego, że tak czerwony kolor zwykle rezerwowałam dla gładkich tkanin. Wszystko tu się jednak godzi, nic się ze sobą nie kłóci. ani tasiemki w pasie, ani dekolt, ani głębokie cięcie. Udało się uniknąć efektu, który niestety można było zauważyć w sukience komentatorki mody Giuliany Racic.

http://nyti.ms/1a0WwGZ

http://nyti.ms/1a0WwGZ

Paige Butcher wybrała na ten wieczór ciemno – fioletową  suknię autorstwa jeszcze mi nieodkrytego. Wszystko w tej sukni oczarowuje. I tren wszyty na biodrze i subtelny dekolt i sam kolor. Eddie Murphy lepiej szybko się oświadczaj.

http://mashable.com/2015/02/22/oscars-2015-red-carpet/

http://mashable.com/2015/02/22/oscars-2015-red-carpet/

Gwenyth Paltrow w pudrowej sukni Ralph & Russo prezentowała się wyjątkowo świeżo i młodzieńczo. Podobną tonację swojej kreacji wybrała Anna Wintour – naczelna Vogue’a. Uważamy zatem, że landrynkowy róż jest w modzie bez względu na wiek.

Anna Faris in Zuhair Murad (Source: Getty)

Anna Faris in Zuhair Murad
(Source: Getty)

Sukienka, którą zamykam pierwszą piątkę, to propozycja Zuhair Mirada, w której wystąpiła Anna Faris.  ale ostatecznie

Na koniec galeria najgorzej ubranych celebrytów…

Share

Comments

  1. Oj tak dla kiecek 😉 super wpis! Pozdrawiam.

  2. Eli Saab jest mężczyzną – też mnie to kiedyś zaskoczyło. Przepadam za jego kreacjami 🙂
    Rozważamy przeprowadzkę do USA (z Irlandii), będę u Ciebie częstym gościem 🙂

    • Dziękuję za poprawkę. Tak, fonia jego imienia sprawia, że wielu z nas identyfikuje go z kobietą. Zwłaszcza jest to częste u tych, którzy nie siedzą i nie oglądają do końca pokazów mody (gdy to twórca kolekcji pokazuje się na wybiegu) ;). P.S. Czeka Cię wielka przygoda, bo Stany, mimo, że mają bardzo dużo mankamentów, jak żadne inne państwo, pozwalają smakować i doświadczać wszystkiego…

  3. […] tego, że sama brałam udział wczoraj w pokazie mody, nie byłam wstanie obejrzeć Gali i jak co roku podrzucić wam relacje. Tylko dodam, że w tym roku najbardziej urzekła mnie pomarańczowa kreacja Olivii Munn […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close