Jak zrobić hawajskie wieńce?

Jak zrobić hawajskie wieńce?

Polacy lubią grillować. Dlaczego raz nie zrobić tego w amerykańskim stylu!? Amerykanie uwielbiają plenerowe imprezy tematyczne. Czerwiec i lipiec to zwykle czas na hawajskie klimaty. Jeżeli planujesz spotkanie w ogrodzie, zaskocz swoich znajomych własnoręcznie robionymi wieńcami lei. Jak zrobić wieniec, który na Hawajach nazywa się lei? Bardzo prosto! Potrzebujesz tylko igłę, grubą, wytrzymałą nić oraz bukiet kwiatów np. margaretek. Są łatwe do wykonania i bardzo efektowne na zdjęciach.  Poniżej dwa filmiki jak przygotować je z żywych kwiatów oraz z bibuły.

W przyszłości pojawi się osobny post pt. “Jak zorganizować hawajskie party”. Dziś, w ramach wstępu do tego artykułu – mały tutorial. Co myślicie o pomyśle organizowania imprez tematycznych w Polsce? Czy są one już popularne?

Jak zrobić wieniec / lei to jeden z artykułów w ramach hawajskiego miesiąca na Papudze. Polecam również inne artykuły na temat Hawajów, które mogą być inspiracją dla: smakosza,  rodzica czy też jako dla poszukiwacza nowych inspiracji dla swojego domu lub życia.

zdj.flickr/ frank kovalchek

Share

Comments

  1. suit your life up Says: July 10, 2015 at 9:20 pm

    Ja swoje urodziny urządziłem w stylu hawajskim – były te kwiaty, były kolorowe drinki z palemkami, były spódniczki z trawy, taniec hula i konkurs limbo. Zrobiło furorę i teraz wszyscy pytają o Hawaii Party część 2.

  2. O jak fajnie! Wierzę, że było super, bo sama pokochałam tego typu imprezy. Po naszym powrocie mam zamiar urządzać nawet 4th of July Party! A co tam… mam niby pretekst, bo mam obywatela w rodzinie, ale nawet jakbym nie miała też bym urządzała 😉 Gdzie zamawiałeś wystrój?

  3. […] Jak zrobić hawajskie wieńce : http://papugazameryki.pl/2015/07/10/jak-zrobic-hawajskie-wience/ […]

  4. […] czy to jako smakosz, czy to jako rodzic czy też jako poszukiwacz nowych inspiracji dla swojego domu lub życia. Dziękuję, że ze mną […]

  5. […] to jako rodzica czy też jako poszukiwacz nowych inspiracji dla swojego domu lub […]

  6. […] – to dział bardziej kobiecy dotyczący zakupów oraz mody.Tu m.in. znajdziecie art. Jak zrobić hawajskie wieńce , Relacje z modnych Oskarów czy ciekawostki na temat amerykańskich zakupów np. Bez kuponu ani […]

  7. […] 62. Po części otwierającej Mszę Św. ksiądz zachęca do przywitania się z sąsiadami. Wtedy każdy mówi sobie “dzień dobry”, pyta o zdrowie i ściska na przywitanie rękę. Wszystko trwa jakąś minutę. W tym momencie ksiądz pyta również, o podniesienie ręki, jeżeli ktoś jest w kościele pierwszy raz. Ww. Sługa wręcza gościowi prezent powitalny, w którym znajdują się ulotki o parafii, formach dotacji, harmonogramie spotkań i coś niespodziewanego i alegorycznego jak mały bochenek chleba. W kościołach na Hawajach, w których miałam okazję się modlić, na przywitanie zakładają Ci na szyję lei, czyli wieniec z kwiatów lub muszelek. […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close